Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 1
Kód: NTB00010245Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | S Lenovo máš istotu výkonu aj odolnosti Lenovo patrí medzi najspoľahlivejšie značky na trhu. Ponúka vysoký výkon, robustnú konštrukciu a legendárne pohodlné klávesnice, ktoré oceníš pri práci aj zábave. Notebooky Lenovo zvládnu náročné tempo, cestovanie aj dlhodobé používanie bez spomalenia. Ak hľadáš zariadenie, ktoré vydrží roky a nesklame ťa v žiadnej situácii, Lenovo je zásah do čierneho. |
![]() | Legendárna ThinkPad do práce Výkon, variabilita a kvalitné spracovanie robí z ThinkPad modelov úplnú legendu. Využívajú sa predovšetkým ako pracovné stanice. Problém im nerobí ani hranie hier alebo editácia fotografií. Použité materiály zaisťujú dlhú životnosť. A zvládajú častý prenos aj cestovanie. Práca na ňom je rýchla, komfortná a hlavne spoľahlivá. Kdekoľvek, kedykoľvek. |
![]() | Mistrštyk modelového radu – Intel® Core i7 Vysoké nároky na výkon, rýchlosť aj plynulosť systému. Najvýkonnejšie procesory i7 z modelových radov Intel® Core nemajú problém ani s náročnými grafickými editormi, modelovacími programami alebo najnovšími hrami. Nesekajú sa, šliapu. Vďaka kombinácii technológií Intel Hyper-Threading a Intel Turbo Boost dochádza k maximálnemu využitiu kapacity procesora. Zároveň minimalizáciu spotreby elektrickej energie. |
![]() | GeForce® GTX 10 pre skutočných hráčov Grafika, ktorá otvára dvere virtuálnej realite. A tiež nekonečným víťazstvom. Vsádza totiž na inovatívnu architektúru NVIDIA Pascal™, pre ktorú je rýchlosť, plynulosť a vykreslenie aj tých najmenších detailov úplný základ. S prehľadom tak zvládne(te) aj tie najnáročnejšie hry. A užijete si z nich každú sekundu. |
![]() | SSD disk Princíp klasického pevného disku pomaly valcuje SSD technológia. Mechanické súčiastky náchylné na poškodenie sú nahradené elektronickými. Tie sú zároveň rýchlejšie, tichšie a šetrnejšie na spotrebu elektrickej energie. Tichá, odolná a rýchla pamäť o veľkosti 256GB pre tých najnáročnejších. |
![]() | Ultra HD (4k) rozlíšenie Uvidíte aj to, čo vidieť možno nechcete. Rozlíšenie 3840 × 2160 px je až štvornásobne vyššie oproti už aj tak krištáľovo čistým HD displejom. To všetko pri širokouhlom rozlíšení 16:9. Najčastejšie sa stretnete s označením 4k. |
![]() | Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov Širšie pozorovacie uhly, maximálna kvalita zobrazených farieb a väčšia paleta odtieňov. IPS technológia prináša na displeje bezkonkurenčný vizuálny zážitok. Displej je čitateľný z akéhokoľvek uhla a nedochádza k nepríjemným zmenám obrazu. Obraz je živý, sýty a hlavne ničím nerušený. |
![]() | Podsvietená klávesnica Accutype Legendárna AccuType klávesnica od Lenova v sebe spája ergonómiu, presnosť a pohodlie pri písaní. S podsvietením ide navyše o ešte lepší zážitok. Jemne zakrivené klávesy so skvelou odozvou a rovnomerné podsvietenie zaisťujú pohodlné písanie aj po hodinách práce alebo v noci. Je to detail, ktorý pri používaní oceníš každý deň a navyše je vodeodolná. Čo je k počtu poliatych notebookov obrovská výhoda. |
![]() | Windows 11 - Rýchly, bezpečný a pripravený na použitie Windows 11 je operačný systém od Microsoft, ktorý je navrhnutý tak, aby bol rýchly, prehľadný a maximálne pohodlný na používanie. Ponúka čisté prostredie, lepšiu prácu s oknami a plynulejší multitasking, takže sa v ňom ľahko zorientuješ hneď od prvého zapnutia. Skvele zvláda bežnú kancelársku prácu, štúdium, zábavu aj prácu z domova a je plne pripravený na moderné aplikácie aj dlhodobé aktualizácie. Systém, ktorý nekomplikuje prácu, ale naopak ju zrýchľuje a spríjemňuje každý deň. |
![]() | Notebook pripravený na okamžité používanie Všetko nainštalované a pripravené. Notobook od nás môžete zapnúť a bez zbytočného čakania začať používať. Systém beží v slovenčine a pokiaľ je potreba, tak klávesnicu sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Typ produktu: | Repasovaný A- |
| Uhlopriečka: | 15,6" |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 16 GB |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 |
| Dedikovaná grafická karta: | ÁNO |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Dotyková obrazovka: | ÁNO |
| Farba: | Čierna |
| HDMI: | ÁNO |
| Model: | ThinkPad X1 Extreme Gen 1 |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti with Max-Q Design |
| Frekvencia procesora: | 2,20 - 4,10 GHz |
| Generácia procesora: | 8. Generácia |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 630 |
| Model procesora: | Intel Core i7-8750H |
| Počet jadier: | 6 + 12 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| Typ pamäte GPU: | GDDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Veľkosť pamäte GPU: | 4 GB |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 18 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| Série: | Thinkpad |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | Workstation, BUSINESS CLASS |
| Vlastnosti: | Ľahký, Dotykový |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Dětský, Herné, Grafický, Střih videa |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 2 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Výrobce: | Lenovo |
| opt_disable_upgrade_ram: | true |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár










.jpg)