Lenovo V330-15IKB
Kód: NTB00009668Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | S Lenovo máš istotu výkonu aj odolnosti Lenovo patrí medzi najspoľahlivejšie značky na trhu. Ponúka vysoký výkon, robustnú konštrukciu a legendárne pohodlné klávesnice, ktoré oceníš pri práci aj zábave. Notebooky Lenovo zvládnu náročné tempo, cestovanie aj dlhodobé používanie bez spomalenia. Ak hľadáš zariadenie, ktoré vydrží roky a nesklame ťa v žiadnej situácii, Lenovo je zásah do čierneho. |
![]() | Kancelársky Intel® Core i3 na prácu aj na filmy Cenovo dostupná, napriek tomu výkonná. Na surfovanie, prehrávanie multimediálneho obsahu alebo klasickú kancelársku prácu. V pohode zvládne aj hromadu otvorených záložiek v prehliadači. Okrem iného využíva patentovanú technológiu Intel® Hyper-Threading. Vďaka ktorej spracováva viac informácií bez nutnosti aktivácie ďalšieho jadra. Šetrí tak kapacitu procesora a spotrebu elektrickej energie. Aj vaše peniaze. |
![]() | Vysokorýchlostné úložisko SSD NVMe SSD NVMe s kapacitou 256GB je až 6× rýchlejší ako SSD SATA, a až 25× rýchlejší ako klasický HDD. Vďaka vysokej rýchlosti čítania, spúšťa systém aj aplikácia prakticky okamžite a umožňuje bleskový prenos dát. Vďaka modernému rozhraniu PCIe je nielen rýchlejší, ale aj energeticky efektívnejší a odolnejší voči opotrebovaniu. Ak hľadáte maximálnu rýchlosť a plynulosť, NVMe SSD je jasná voľba! |
![]() | Optická mechanika pre tvoje CD a DVD S optickou mechanikou ľahko spustíš filmy z DVD, nainštaluješ programy zo starších diskov, zahráš si klasické hry alebo vytiahneš dáta zo záloh na CD. Všetko vyriešiš rýchlo a bez nutnosti pripájať čokoľvek naviac. Jednoducho stačí vložiť disk a môžeš začať. |
![]() | Windows 11 - Rýchly, bezpečný a pripravený na použitie Windows 11 je operačný systém od Microsoft, ktorý je navrhnutý tak, aby bol rýchly, prehľadný a maximálne pohodlný na používanie. Ponúka čisté prostredie, lepšiu prácu s oknami a plynulejší multitasking, takže sa v ňom ľahko zorientuješ hneď od prvého zapnutia. Skvele zvláda bežnú kancelársku prácu, štúdium, zábavu aj prácu z domova a je plne pripravený na moderné aplikácie aj dlhodobé aktualizácie. Systém, ktorý nekomplikuje prácu, ale naopak ju zrýchľuje a spríjemňuje každý deň. |
![]() | Notebook pripravený na okamžité používanie Všetko nainštalované a pripravené. Notobook od nás môžete zapnúť a bez zbytočného čakania začať používať. Systém beží v slovenčine a pokiaľ je potreba, tak klávesnicu sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |
B
Kategória B Najlepší pomer cena/výkon
Mierne kozmetické nedostatky na displeji alebo tele
Produkt je plne funkčný, viac o stavoch tu. Pre zaslanie fotografií nás prosím kontaktujte na info@pocitarna.sk.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 193268801035 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Uhlopriečka: | 15,6" |
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 8 GB |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Sivá |
| HDMI: | ÁNO |
| Optická mechanika: | ANO |
| Model: | V330-15IKB |
| VGA: | ÁNO |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 2,20 - 3,40 GHz |
| Generácia procesora: | 8. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 2,05 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 620 |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| LAN: | ÁNO |
| Materiál: | Plastový |
| Model procesora: | Intel Core i3-8130U |
| Numerická klávesnica: | ÁNO |
| Počet jadier: | 2 + 4 |
| Povrch displeja: | Antireflexná |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| Typ panelu: | TN |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 4 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| Série: | V |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Dětský, Seniorský |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 2 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výrobce: | Lenovo |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár






.jpg)