Microsoft Surface Pro 5
Kód: NTB00010934Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | S Microsoftom získaš dokonale vyladený prémiový notebook Microsoft vyrába notebooky, ktoré sú navrhnuté ako jeden dokonale zladený celok, pretože hardvér, softvér aj dizajn spolu fungujú úplne prirodzene. Microsoft notebooky vynikajú precíznym spracovaním, špičkovými displejmi a plynulým chodom systému Windows, ktorý je optimalizovaný priamo pre dané zariadenie. Výsledkom je rýchla odozva, vysoký komfort pri práci a pocit prémiovosti pri každom použití. Ideálna voľba pre tých, ktorí chcú čistý, moderný notebook s maximálnym dôrazom na používateľský zážitok. |
![]() | 2v1 sloboda na prácu aj zábavu Stačí jeden pohyb az výkonného notebooku sa stáva ľahký tablet, ktorý vezmeš kamkoľvek so sebou. Odnímateľná klávesnica ti umožní prispôsobiť sa situácii. Keď je čas tvoriť a písať, máš plnohodnotnú pracovnú plochu, keď chceš len čítať, kresliť alebo surfovať, zbavíš sa zbytočnej záťaže. |
![]() | Intel Core i5 ponúka výkon a rýchlosť, ktoré si zamilujete. Náročnejší užívatelia rozhodne nesiahajú nižšie ako po procesore Intel Core i5. Okrem bežných kancelárskych prác umožňuje jeho výkon aj plynulé editovanie videí, úpravu fotografií či hranie náročnejších hier. Nespornou výhodou je technológia Intel® Turbo Boost navyšujúca výkon procesora pri spustení náročnejších aplikácií. Navýšená kapacita cache pamäte zase zaisťuje plynulejší chod systému. |
![]() | Vysokorýchlostné úložisko SSD NVMeee SSD NVMeee s kapacitou 256GB je až 6× rýchlejší ako SSD SATA, a až 25× rýchlejší ako klasický HDD. Vďaka vysokej rýchlosti čítania, spúšťa systém aj aplikácia prakticky okamžite a umožňuje bleskový prenos dát. Vďaka modernému rozhraniu PCIe je nielen rýchlejší, ale aj energeticky efektívnejší a odolnejší voči opotrebovaniu. Ak hľadáte maximálnu rýchlosť a plynulosť, NVMe SSD je jasná voľba! |
![]() | Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov Širšie pozorovacie uhly, maximálna kvalita zobrazených farieb a väčšia paleta odtieňov. IPS technológia prináša na displeje bezkonkurenčný vizuálny zážitok. Displej je čitateľný z akéhokoľvek uhla a nedochádza k nepríjemným zmenám obrazu. Obraz je živý, sýty a hlavne ničím nerušený. |
![]() | Overený systém Windows 10 Windows 10 je roky preverený operačný systém, na ktorý spoliehajú milióny používateľov po celom svete. Ponúka stabilný výkon, jednoduché ovládanie a vysokú kompatibilitu s aplikáciami i perifériami. Či už potrebuješ pracovať, študovať alebo sa baviť, Windows 10 ti poskytne spoľahlivé a bezpečné prostredie bez zbytočných komplikácií. |
![]() | Notebook pripravený na okamžité používanie Všetko nainštalované a pripravené. Notobook od nás môžete zapnúť a bez zbytočného čakania začať používať. Systém beží v slovenčine a pokiaľ je potreba, tak klávesnicu sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |
B-
kategórie B- Najvýhodnejšia cena
Výraznejšie kozmetické nedostatky na displeji alebo tele
Produkt je plne funkčný, viac o stavoch tu. Pre zaslanie fotografií nás prosím kontaktujte na info@pocitarna.sk.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Typ produktu: | Repasovaný B- |
| Uhlopriečka: | 12,3" |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 8 GB |
| Rozlíšenie: | 2736 x 1824 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 10 Pro |
| Dotyková obrazovka: | ÁNO |
| Farba: | Strieborná |
| Model: | Surface Pro 5 |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 2,60 - 3,50 GHz |
| Generácia procesora: | 7. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 0,812 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics 620 |
| Konvertibilita: | Oddělitelný (2v1) |
| Materiál: | Plastový |
| Model procesora: | Intel Core i5-7300U |
| Počet jadier: | 2 + 4 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operačnej pamäte: | DDR3 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 3.0: | ANO |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 4 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| Série: | Surface |
| Systém: | Windows 10 |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ, Dotykový |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Dětský, Seniorský |
| Mini DisplayPort: | ANO |
| Počet Mini DisplayPort: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 1 |
| Výrobce: | Microsoft |
| opt_disable_upgrade_ram: | true |
| opt_disable_upgrade_disc: | true |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.







.jpg)