MSI Creator Z16 A11UE-017ES
Kód: NTB015750Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() |
Herná legenda MSI
|
![]() |
Majster modelovej rady – Intel® Core i7
|
![]() |
SSD disk
|
![]() |
Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov
|
![]() |
Podsvietená klávesnica na nočné zmeny
|
![]() |
PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII
|

Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4719072857813 |
| Typ produktu: | Predvádzacie B |
| Uhlopriečka: | 16" |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32 GB |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1600 |
| Dedikovaná grafická karta: | ÁNO |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Sivá |
| DisplayPort: | NIE |
| HDMI: | NIE |
| Optická mechanika: | NIE |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| VGA: | NIE |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| eSATA: | NIE |
| Frekvencia procesora: | 4,6 GHz |
| Generácia procesora: | 11. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 2,2 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| LAN: | NIE |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Model procesora: | Intel Core i7-11800H |
| Modem: | NIE |
| Numerická klávesnica: | NIE |
| Počet jadier: | 8 + 16 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Rozmery (mm): | - |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| Typ pamäte GPU: | GDDR6 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 2.0: | NIE |
| USB 3.0: | 2 |
| USB-C: | 2 |
| Veľkosť pamäte GPU: | 6 GB |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 25 000 Kč |
| #TAG: | Předváděcí, Zánovní, Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky |
| category_robots: | - |
| Série: | Creator |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Špeciálna: | 120Hz, SteelSeries klávesnice |
| Typ notebooku: | Workstation, GAMING SERIES |
| Typ zariadenia: | - |
| Vlastnosti: | Ľahký |
| Výrobca: | MSI |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Herné, Grafický, Střih videa |
| Značka: | - |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár






