Samsung Galaxy Book Pro 360
Kód: NTB017297Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | Intel® Core i5 pre grafické práce Náročnejší užívatelia rozhodne nesiahajú nižšie ako po procesore Intel® Core i5. Okrem bežných kancelárskych prác umožňuje jeho výkon aj plynulé editovanie videí, úpravu fotografií či hranie náročnejších hier. cache pamäte zase zaisťuje plynulejší chod systému. |
![]() | SSD disk Princíp klasického pevného disku pomaly valcuje SSD technológie Mechanické súčiastky náchylné na poškodenie sú nahradené elektronickými. |
![]() | Podsvietená klávesnica na nočné smeny Notebooky nechodia spať so západom slnka A ich používatelia tiež nie. Pre dlhé noci je podsvietená klávesnica takmer nevyhnutnosťou. |
![]() | PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII Všetko nainštalované a pripravené. Notebook od nás môžete zapnúť a bez zdržovania fungovať. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 887276603377 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Uhlopriečka: | 15,6" |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 8 GB |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Dotyková obrazovka: | ÁNO |
| Farba: | Strieborná |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 4,2 GHz |
| Generácia procesora: | 11. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 1,39 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Iris Xe Graphics |
| Konvertibilita: | Preklopiteľný |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Model procesora: | Intel Core i5-1135G7 |
| Numerická klávesnica: | ÁNO |
| Počet jadier: | 4 + 8 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| Typ panelu: | OLED |
| USB-C: | 3 |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 14 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ, Dotykový |
| Výrobca: | SAMSUNG |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Dětský |
| opt_disable_upgrade_ram: | true |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




