HP EliteOne 840 G9 23.8"
Kód: AIO00010219Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | S HP získaš univerzálnu technológiu, ktorá pokryje prácu, domácnosť aj hranie HP patrí medzi značky, ktoré dokážu ponúknuť riešenie pre úplne každý typ používateľa od elegantných notebookov na bežnú prácu, cez výkonné herné stroje až po profesionálne business zariadenia s dôrazom na bezpečnosť a stabilitu. HP vyniká moderným dizajnom, špičkovými displejmi a šikovnými funkciami, ktoré zjednodušujú každodenné používanie. Či potrebuješ spoľahlivý pracovný notebook, domáci univerzál alebo hernú mašinu, HP má vždy model, ktorý sadne presne na tvoje potreby. Skvelá voľba pre všetkých, ktorí hľadajú vyváženú kombináciu výkonu, praktickosti a inovácií. |
![]() | Intel Core i5 ponúka výkon a rýchlosť, ktoré si zamilujete. Náročnejší užívatelia rozhodne nesiahajú nižšie ako po procesore Intel Core i5. Okrem bežných kancelárskych prác umožňuje jeho výkon aj plynulé editovanie videí, úpravu fotografií či hranie náročnejších hier. Nespornou výhodou je technológia Intel® Turbo Boost navyšujúca výkon procesora pri spustení náročnejších aplikácií. Navýšená kapacita cache pamäte zase zaisťuje plynulejší chod systému. |
![]() | Vysokorýchlostné úložisko SSD NVMe SSD NVMe s kapacitou 512GB je až 6× rýchlejší ako SSD SATA, a až 25× rýchlejší ako klasický HDD. Vďaka vysokej rýchlosti čítania, spúšťa systém aj aplikácia prakticky okamžite a umožňuje bleskový prenos dát. Vďaka modernému rozhraniu PCIe je nielen rýchlejší, ale aj energeticky efektívnejší a odolnejší voči opotrebovaniu. Ak hľadáte maximálnu rýchlosť a plynulosť, NVMe SSD je jasná voľba! |
![]() | Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov Širšie pozorovacie uhly, maximálna kvalita zobrazených farieb a väčšia paleta odtieňov. IPS technológia prináša na displeje bezkonkurenčný vizuálny zážitok. Displej je čitateľný z akéhokoľvek uhla a nedochádza k nepríjemným zmenám obrazu. Obraz je živý, sýty a hlavne ničím nerušený. |
![]() | Windows 11 - Rýchly, bezpečný a pripravený na použitie Windows 11 je operačný systém od Microsoft, ktorý je navrhnutý tak, aby bol rýchly, prehľadný a maximálne pohodlný na používanie. Ponúka čisté prostredie, lepšiu prácu s oknami a plynulejší multitasking, takže sa v ňom ľahko zorientuješ hneď od prvého zapnutia. Skvele zvláda bežnú kancelársku prácu, štúdium, zábavu aj prácu z domova a je plne pripravený na moderné aplikácie aj dlhodobé aktualizácie. Systém, ktorý nekomplikuje prácu, ale naopak ju zrýchľuje a spríjemňuje každý deň. |
![]() | ZÁRUKA Vďaka tomu, že ide o tovar priamo od samotných výrobcov, ponúkame ho so všetkou parádou. Zárukou na 2 roky aj nervy šetriace warranty pickup servisom. Takže pokiaľ sa vám počas tejto doby od kúpy s počítačom čokoľvek stane, vyzdvihne ho u vás zadarmo autorizovaný servis. |
![]() | Počítač pripravený na okamžité používanie Počítač od nás zapojíte, zapnete a môžete rovno začať pracovať. Systém je plne nainštalovaný, nastavený a pripravený na použitie bez zbytočného čakania. Operačný systém beží v slovenskom jazyku a každý počítač prechádza dôkladným testovaním všetkých komponentov, takže ručíme za jeho funkčnosť, kvalitu a vašu spokojnosť hneď od prvého zapnutia. |
B
Kategória B Najlepší pomer cena/výkon
Mierne kozmetické nedostatky na displeji alebo tele
Produkt je plne funkčný, viac o stavoch tu. Pre zaslanie fotografií nás prosím kontaktujte na info@pocitarna.sk.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ produktu: | Predvádzacie B |
| Uhlopriečka: | 23,8" |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 16 GB |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Dotyková obrazovka: | ÁNO |
| Farba: | Strieborná |
| DisplayPort: | ÁNO |
| HDMI: | ÁNO |
| Model: | EliteOne 840 G9 |
| Frekvencia procesora: | 3,00 - 4,60 GHz |
| Generácia procesora: | 12. Generace |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 770 |
| LAN: | ÁNO |
| Model procesora: | Intel Core i5-12500 |
| Počet jadier: | 6 + 12 |
| Povrch displeja: | Antireflexná |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operačnej pamäte: | DDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Webkamera: | ÁNO |
| Prevedenie: | AiO (All in One) |
| #CENA: | do 30 000 Kč |
| #TAG: | Předváděcí, Zánovní, Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky |
| Série: | ELITEONE |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | Workstation |
| Vlastnosti: | Ľahký, Dotykový |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský |
| Počet DisplayPort: | 1 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 5 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Výrobce: | HP |
| opt_disable_upgrade_ram: | true |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár







.jpg)