Apple iPad mini 7,9″ (4. generácia) 128GB Space Gray (2015), A1538, včetně příslušenství
Kód: TAB00002305Podrobný popis
Tento produkt je kvôli miernym známkam použitia zaradený do kategórie B. Pre zaslanie fotografií nás neváhajte kontaktovať na info@pocitarna.sk | |||
|---|---|---|---|
| Originálne | Príslušenstvo | Krabička | Repasovaný |
| Originálny tablet Apple iPad, softvér v SK jazyku | Súčasťou balenia je napájací adaptér a dátový kábel Lightning | Originálne pôvodné balenie, alebo univerzálna kartónová krabička | Tablet bol riadne otestovaný a vyčistený. Je 100% funkčný. Batéria bola otestovaná a jej dobrý stav garantujeme |
- Rýchly procesor Apple A8 s frekvenciou 1,5GHz
- LCD Multi-Touch displej o veľkosti 7.9 palca
- Vybeven Bluetooth 4.0 s EDR, GPS, GLONASS, Čítačka odtlačku prstov
- 128 GB internej pamäte
- Vstup pre Nano-SIM prípadne eSIM
- 203 x 135 x 6 mm s hmotnosťou 299 g
Aktualizácia systému iPadOS je u tohto produktu už obmedzená. Spoločnosť Apple obmedzuje inštaláciu novších verzií systému iPadOS a vplyvom toho môže mať zariadenie problém s inštaláciou a spustením niektorých aplikácií tretích strán. Viac informácií tu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 888462375924 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Uhlopriečka: | 7,9" |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 2 GB |
| Rozlíšenie: | 2048 x 1536 |
| Operačný systém: | iOS |
| Farba: | Space Gray |
| Model: | iPad Mini 4 |
| Bluetooth: | ÁNO |
| BEsovaVariable_addProductPrepareCompletor: | iPadLightning |
| Výrobce: | Apple |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
