Acer Aspire 3 A315-24P-R85X
Kód: NTB018037Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | AMD Ryzen™ 3 pre každého Každá minúta na počítači prebehne plynule. Bez kosenia alebo prehrievania. surfovanie, práca v textových editoroch aj hranie hier zvládne trojka bez problémov. Vďaka technológii AMD Ryzen ™ Master Utility si navyše môžete procesor pretaktovať na mieru vašich požiadaviek. V prehľadne prispôsobenom programe sa nestratíte. Naopak všetko dokonale vyladíte. |
![]() | SSD disk Princíp klasického pevného disku pomaly valcuje SSD technológia. Mechanické súčiastky náchylné na poškodenie sú nahradené elektronickými. Tie sú zároveň rýchlejšie, tichšie a šetrnejšie na spotrebu elektrickej energie. Tichá, odolná a rýchla pamäť o veľkosti 256GB. Pre tých najnáročnejších. |
![]() | PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII Všetko nainštalované a pripravené. Notebook od nás môžete zapnúť a bez zdržovania fungovať. Systém beží v slovenčine a klávesnici sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4711121393839 |
| Typ produktu: | Predvádzacie A+ |
| Uhlopriečka: | 15,6" |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 3 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 8 GB |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Strieborná |
| HDMI: | ÁNO |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 2,40 - 4,10 GHz |
| Generácia procesora: | 7. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 2,10 |
| Integrovaná grafická karta: | AMD Radeon Graphics |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Materiál: | Plastový |
| Model procesora: | AMD Ryzen 3 7320U |
| Numerická klávesnica: | ÁNO |
| Počet jadier: | 4 + 8 |
| Povrch displeja: | Antireflexná |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR5 |
| Typ panelu: | TN |
| USB 3.0: | 2 |
| USB-C: | 1 |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 7 000 Kč |
| #TAG: | Předváděcí, Zánovní, Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky |
| Série: | ASPIRE |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | Workstation |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ |
| Výrobca: | ACER |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Dětský, Seniorský |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



