Apple iPad Mini 7,9″ (2015, 4. gen) 128GB Space Gray A1538, včetně příslušenství
Kód: TAB0168Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | Apple ako absolútna špička prémiovej kvality Apple je značka, ktorá určuje smer modernej techniky. Jej zariadenia sú známe špičkovým spracovaním, dokonalým designom a intuitívnym prostredím, ktoré si okamžite zamiluješ. MacBooky, iPhony aj iPady spája rýchlosť, spoľahlivosť a dlhú životnosť. Keď siahneš po Apple, vyberáš si to najlepšie. Pokiaľ chceš technológiu na najvyššej úrovni, ktorú poznáš na prvý dotyk aj pohľad, Apple je voľba číslo jedna. |
![]() | Ultratenké hliníkové telo, ktoré je ešte ľahšie iPad mini 4 ponúka tenké a ľahké hliníkové prevedenie, ktoré pôsobia modernejšie a elegantnejšie ako predchádzajúce generácie. Tablet sa pohodlne drží jednou rukou a vďaka kompaktným rozmerom je ideálny na cestovanie, čítanie aj každodenné používanie. |
![]() | Procesor A8 pre plynulejšiu odozvu O výkon sa stará procesor Apple A8, ktorý zaisťuje svižnejší chod systému a stabilnú prácu s bežnými aplikáciami. Tablet bez problémov zvláda internet, prehrávanie videí aj prácu s dokumentmi. Reakcie systému sú plynulé a každodenné používanie pôsobí určite a spoľahlivo. |
![]() | Retina displej s prirodzenými farbami iPad mini 4 je vybavený 7,9" Retina displejom, ktorý ponúka ostrý obraz, jemné detaily a prirodzené farebné podanie. Displej je ideálny na čítanie, sledovanie filmov i prezeranie fotografií. Vďaka vysokému rozlíšeniu je text dobre čitateľný a obraz príjemný aj pri dlhšom používaní. |
![]() | Touch ID, Wi-Fi a Lightning konektor Tablet disponuje Touch ID pre rýchle a bezpečné odomykanie, stabilným Wi-Fi pripojením a Lightning konektorom na nabíjanie aj prenos dát. Operačný systém od Apple je prehľadný, intuitívny a ľahko ovládateľný, čo zaisťuje pohodlné každodenné používanie. |
![]() | Originálne zariadenie s kompletnou výbavou Jedná sa o originálny tablet so softvérom v slovenskom jazyku a je plne pripravené na okamžité používanie. Súčasťou balenia je napájací adaptér a kábel. Produkt dodávame v pôvodnom originálnom balení, alebo v univerzálnej kartónovej krabičke. Každý kus prešiel dôkladným testovaním, bol profesionálne vyčistený a je 100% funkčný. Batéria je otestovaná a garantujeme jej dobrý stav, takže máš istotu spoľahlivého každodenného používania bez starostí. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 190198175267 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Uhlopriečka: | 7,9" |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 1 GB |
| Rozlíšenie: | 2048 x 1536 |
| Operačný systém: | iOS |
| Farba: | Space Gray |
| Model: | iPad Mini 4 |
| Bluetooth: | ÁNO |
| BEsovaVariable_addProductPrepareCompletor: | iPadLightning |
| Tip na dárky: | Dárky pro muže, Dárky pro muže k narozeninám, Vánoční dárky pro muže, Vánoční dárky pro ženy, Nejlepší dárky pro ženy, Vánoční dárky, Nejlepší dárky na vánoce, Luxusní vánoční dárky, Dárky pro děti, Originální dárky pro děti, Dárky pro holky, Dárky pro kluky, Vánoční dárky pro dívky, Vánoční dárky pro kluky, Dárky pro ajťáky, Nápady na dárky, Tipy na dárky, Nejlepší dárky |
| Výrobce: | Apple |
| max_os: | iPadOS 15 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár






.jpg)